Několik slov o nás...

Zprostřekováváme všechny druhy hudebních žánrů v tuzemsku a zahraničí. Pro různé firmy zajišťujeme kompletní hudební pořady t.zv. na klíč včetně zajištění sálů. Jedná se například o komorní soubory s klasickým programem, solo piano, dua, tria, kvarteta a větší tělesa.

Jako zajímavost nabízíme koncerty smyčcového kvarteta v dobových kostýmech /Mozart/ na různých zámcích. Pro hotely, bary a vinárny zajišťujeme kompletní hudební servis včetně Disco pořadů.

Dále nabízíme vystoupení špičkových varietních umělců, tanečních párů, kouzelníků atd. Pro různé společenské příležitosti nabízíme vystoupení různých souborů tradičního jazzu let 20-30. od ragtime piana až po 15 ti členné salonní orchestry hrající hudbu 30 - 40. let. Produkujeme též koncertní vystoupení hvězd populární hudby jak pro komorní vystoupení pro uzavřenou společnost tak i koncerty v halách a stadionech.

Při zajišťování všech těchto pořadů a koncertních vystoupeních spolupracujeme s řadou odborných poradců v daném oboru, abychom produkovali maximální kvalitu našich služeb. Jako zvláštní nabídku nabízíme vystoupení originální romské cimbálové muziky /6.os/, která se může rozšířit o zpěv a tanec.

Nabízíme též různé folklorní soubory v originálních krojích. Mezi nabídkami našich souborů nechybí též dívčí orchestry hrající originální českou dechovou hudbu, country nebo Rock and Roll.

První pravý box

Vyprávíme velkolepý příběh dálkových obchodních cest, které odnepaměti spojovaly civilizační centra i nespočet oáz, měst a přístavů všech tří kontinentů Starého světa. Chceme hovořit o Hedvábné cestě, jejíž strhující osudy v rámci naší výstavy ztotožňujeme s principem civilizačního vývoje a v nejobecnější rovině též s dějinami světa.